Deschide.md
O nouă întrevedere Chiveri-Ignatiev ar putea avea loc până la sfârșitul lunii iulie
Oficialii de la Chișinău i-au invitat pe reprezentanții de la Tiraspol la o nouă rundă de discuții în formatul „1+1”. Acest lucru a fost anunțat de către vicepremierul pentru Reintegrare, Valeriu Chiveri, după ședința de astăzi a Guvernului.