Anastasia Taburceanu și-a dat demisia de MoldATSA: „Voi restitui sumele încasate ca sporuri și adaos la salariu”

Anastasia Taburceanu și-a dat demisia de MoldATSA: „Voi restitui sumele încasate ca sporuri și adaos la salariu”
Comunicatoarea Anastasia Taburceanu a anunțat că și-a dat damisia de la MoldATSA și că va restitui banii încasați în calitate de sporuri și adaos la salariul de bază. Se întâmplă după ce s-a aflat că remunerarea acestia a crescut semnificativ în acest an, depăşind 120 de mii de lei pe lună.
Citește articolul complet Înapoi