După trei luni de arest într-un dosar de abuz în serviciu și corupție, Alexandru Donțu a revenit la Primăria Căușeni

După trei luni de arest într-un dosar de abuz în serviciu și corupție, Alexandru Donțu a revenit la Primăria Căușeni
După aproximativ trei luni petrecute în arest, primarul orașului Căușeni, Alexandru Donțu, și-a făcut apariția la Primăria Căușeni în data de 23 iunie 2026, scrie Studio-L. Potrivit unor angajați ai instituției, edilul a participat la o întâlnire cu funcționarii primăriei, pe care i-a felicitat cu ocazia Zilei Funcționarului Public. Se întâmplă la o zi după...
Citește articolul complet Înapoi