Ziarul de Gardă
O motocicletă condusă de un tânăr fără permis, aflat în stare de ebrietate, s-a ciocnit de o autospecială a Poliției. După accident, un grup de persoane a deteriorat mașina oamenilor legii
Un tânăr de 18 ani, în timp ce conducea o motocicletă neînmatriculată, s-a ciocnit de o autospeciala de serviciu a Poliției, care se deplasa la o chemare, cu semnalele sonore și luminoase în funcțiune. Cazul a avut loc în localitatea Mărinești din raionul Sîngerei, în seara zilei de 21 iunie. Potrivit Poliției, tânărul era în stare...