Maia Sandu a felicitat lucrătorii medicali cu prilejul sărbătorii profesionale: Vă mulțumesc pentru devotamentul cu care salvați vieți

Maia Sandu a felicitat lucrătorii medicali cu prilejul sărbătorii profesionale: Vă mulțumesc pentru devotamentul cu care salvați vieți
Maia Sandu a transmis un mesaj de felicitare cu ocazia Zilei lucrătorului medical și a farmacistului, adresând mulțumiri tuturor celor care activează în sistemul de sănătate pentru munca și dedicarea lor, comunică MOLDPRES.
Citește articolul complet Înapoi