Deschide.md
Minut de reculegere la Guvern în memoria celor doi polițiști decedați în accidentul de la Sîngerei. Familiile lor vor primi câte un milion de lei
Membrii Guvernului au păstrat un minut de reculegere în memoria celor doi tineri polițiști, decedați în urma unui grav accident rutier produs marți, 23 iunie, în apropierea satului Grigorăuca din raionul Sîngerei.