Polițiștii de patrulare, loviți de o mașină la Sângerei, au decedat pe patul de spital; Aveau 25 și 29 de ani

Polițiștii de patrulare, loviți de o mașină la Sângerei, au decedat pe patul de spital; Aveau 25 și 29 de ani
UPDATE: Ambii polițiști care au fost loviți astăzi de o mașină la Sângerei, în timpul activității, au decedat la spital, în pofida eforturilor medicilor de a le salva viața. Anunțul a fost făcut cu puțin timp în urmă de poliție.
Citește articolul complet Înapoi