Deschide.md
Accident la Sîngerei. Un tânăr fără permis a intrat cu motocicleta în mașina Poliției
Un tânăr de 18 ani, aflat în stare de ebrietate și fără permis de conducere, a provocat un accident după ce a intrat cu motocicleta într-o mașină a Poliției aflată în misiune. Accidentul s-a produs în seara zilei de 21 iunie, în localitatea Mărinești, raionul Sîngerei.