Sîngerei: Un tânăr băut și fără permis a intrat cu motocicleta într-o mașină de Poliție

Sîngerei: Un tânăr băut și fără permis a intrat cu motocicleta într-o mașină de Poliție
Un tânăr de 18 ani, în stare de ebrietate și fără permis de conducere, în timp ce conducea o motocicletă neînmatriculată, s-a tamponat în autospeciala de serviciu a poliției, care se deplasa la o chemare, cu semnalele sonore și luminoase în funcțiune. Cazul a avut loc aseară, 22 iunie, în localitatea Mărinești din raionul Sîngerei, …
Citește articolul complet Înapoi